Optimalizace / SEO

Víme, co dělat pro to, aby vaše stránky byly na Internetu vidět. Při tvorbě webových stránek dbáme na dobře psaný kód, na správnou strukturu, ale také čtivost textu. SEO se dá ovlivnit spoustem faktorů, každý má svoji důležitost. Obsah stránek přizpůsobíme a upravíme do lepší podoby, aby se zvýšil konverzní poměr a proměnil návštěvníka v zákazníka.

Pokud tvoříme nový web nebo e-shop, je od nás nastavení SEO v ceně.
Pro ostatní je zde samozřejmě možnost objednání našich služeb zvlášť

Jednorázová optimalizace

Máte nové webové stránky nebo e-shop, ale nejste vidět ve vyhledávání? Můžeme vám s tímto problémem pomoct. Zanalyzujeme veškerý obsah webu a následně upravíme podle toho, čeho chcete dosáhnout. Můžeme zvětšit návštěvnost, přilákat více návštěvníků, měnit je v zákazníky a znásobit prodej vašich služeb či produktů.

od 2000Kč

Dlouhodobá optimalizace

Dobře vytvořené webové stránky si návštěvníky najdou samy. Pokud se vám ale zdá, že by návštěvníků mohlo být více, nebo nejste dostatečně na Internetu vidět, můžeme vám web dlouhodobě optimalizovat. Pravidelně budeme zjišťovat nejnovější trendy ve vyhledávání a pokusíme se tomu přizpůsobit váš web, aby splňoval vaše požadavky.

od 5500Kč

Co je základem kvalitní optimalizace stránek?

Bezchybný zdrojový kód webu

Píšeme validní kód, který je základem každé optimalizace. Kód zajímá vyhledávací roboty a ty hodně ovlivňují, jestli stránky uspějí nebo ne. Speciálně pro roboty vytváříme i soubory, aby věděli kam mají a kam nemají lézt. Vyhledávačům dáme vědět, až budou stránky připravené a poté se na stránky vydá armáda robotů a začne stránky hodnotit.

Klíčová slova

Výběr klíčových slov je nesmírně důležitý. Slova se musí pečlivě vybrat buď podle aktuálních trendů nebo na vysoký nebo dlouhodobý přísun návštěvníků. Používáme klíčová slova z oblasti působení v optimálním rozsahu na vhodných místech. Po spuštění webových stránek je monitorujeme a sledujeme statistiky vyhledávání, abychom mohli web případně vylepšit a posunout blíže vrcholu.

Pomoc od redakčního systému

Pokud od nás budete mít vytvořené webové stránky s redakčním systémem, máte hodně možností jak SEO ovlivnit sami. Prostřednitvím systému můžete přidávat a měnit klíčová slova u všech článků i globálně pro celé stránky. Systém také generuje SEF URL (search engine friendly uniform resource locator), takže vaše adresní řádka je lépe čitelná návštěvníkům a příjemnější i robotům.

Kvalita přetrvává

Pokud máte zbrusu nový web, nečekejte úspěch hned první den. Pokud si nezaplatíte umístění na předních pozicích vyhledávání, tak se tam hned nedostanete. Přestože jsou stránky dobře optimalizovány, trvá zpravidla 2-4 týdny, než se začnete ve vyhledávání častěji objevovat. Pokud jsou ale webové stránky kvalitně optimalizované, tak se po nějakém čase ve vyhledávání objeví a dlouho tam zůstanou.